10. Mednarodni gledališki festival KLUŽE

  01.07.2011

1. julij – 10. julij 2011

PROGRAMlogo festival klu


Petek, 1. julij, ob 21. uri, Trdnjava Kluže
Martin Sperr: LOVSKE SCENE S SPODNJE BAVARSKE
Črna komedija

Režija: Ivica Buljan
Produkcija: Prešernovo gledališče Kranj, Slovenija


Sobota, 2. julij, ob 11.uri, Bovški trg
Boštjan Štorman: PETER STRAH
Otroška lutkovno-igrana predstava

Režija: Boštjan Štorman
Produkcija: Gledališče iz desnega žepka, Ljubljana, Slovenija


Nedelja, 3. julij, ob 11.uri, Bovški trg

Jacob in Wilhelm Grimm: RDEČA KAPICA
Otroška igrana predstava

Režija in priredba: Dejan Spasić
Produkcija: KŠD Štumf

Nedelja, 3. julij, ob 21.uri, Trdnjava Kluže
Fabrizio Pugliese: DOKTOR FRANKENSTEIN
Gledališka predstava

Režija: Salvatore Tramacere, Fabrizio Pugliese
Produkcija: Koreja-Teatro Stabille d’Innovazione (Lecce), Italija


Ponedeljek, 4. julij, ob 21. uri, Trdnjava Kluže
Milan Jesih: GRENKI SADEŽI PRAVICE
Komedija

Režija: Andrej Jus
Produkcija: SNG Nova Gorica
 

Torek, 5. julij,ob 21. uri, Trdnjava Kluže
Sam Shepard: LUNINE MENE
Melanholična drama

Režija: Boris Cavazza
Produkcija: SNG Drama Ljubljana.


Sreda, 6. julij, ob 21. uri, Trdnjava Kluže
Alenka Hain, Jani Oswald: RAZstava
Drama

Režija: Alenka Hain
Produkcija: SPZ Šentjanž, Avstrija


Četrtek, 7. julij, ob 21. uri, Trdnjava Kluže
Svetlana Makarovič: KRIZANTEMA NA KLAVIRJU
Glasbeno-gledališki projekt Janje Majzelj

Produkcija: Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana, Slovenija


Petek, 8. julij, ob 21. uri, Trdnjava Kluže
Rosana Hribar, Maša Kagao Knez: ROJENA ZUNAJ SVOJE VASI
Plesna predstava

Koreografija: Rosana Hribar
Izvedba: Maša Kagao Knez
Produkcija: KUD Baobab, Ljubljana, Slovenija


Nedelja, 10. julij, ob 11. uri, Bovški trg
Jacob in Wilhelm Grimm: SNEGULJČICA
Otroška lutkovna predstava

Priredba: Marek Bečka, Zala Dobovšek
Režija: Marek Bečka
Produkcija: Mini teater, Ljubljana, Slovenija

Nedelja, 10. julij, ob 21. uri, Bovški trg
KONCERT: ŠUKAR
Koncert romske glasbe, Slovenija
 

 

logo B51